Organizator:

Zdobądź Złoty Medal Grupy MTP!

13.03.2020 12:00:00

Podziel się

Przypominamy, że tylko do 28 sierpnia przyjmujemy zgłoszenia w konkursie o Złoty Medal Grupy MTP. To już najwyższy czas na złożenie wniosku – do czego gorąco zachęcamy wszystkich wystawców!

Konkurs o Złoty Medal Grupy MTP jest stałym elementem poznańskich targów. Ta wyjątkowa nagroda przyciąga nie tylko uwagę gości, ale przede wszystkich stanowi potwierdzenie wysokiej jakości, innowacyjności i nowatorskości nagrodzonego produktu. Złoty Medal to także doskonały sposób na promocję swojej oferty. Identyfikacja wizualna tego konkursu jest bowiem powszechnie rozpoznawana, a samo odznaczenie cenione się na arenie międzynarodowej.

Do konkursu o Złoty Medal Grupy MTP zgłasza się rocznie kilkaset firm, jednak tylko niektóre z nich spełniają wszystkie regulaminowe kryteria i zyskują  pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów  nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal Grupy MTP jest zatem  potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

UWAGA! Na zgłoszenia czekamy tylko do 28 sierpnia 2020!

Formularz zgłoszeniowy do konkursu o Złoty Medal MTP dostępny jest w Strefie Wystawcy.

Dowiedz się więcej: TUTAJ