Organizator:

Stoisko STOP na Focast

Podziel się

Zapraszamy na stoisko Stowarzyszenia Technicznego Odlewników Polskich na Forum Odlewniczym Focast.

Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich (STOP) to organizacja mająca ponad 85 lat. STOP jest członkiem Światowej Organizacji Odlewniczej (WFO), Środkowoeuropejskiej Inicjatywy Odlewniczej (MEGI) oraz Naczelnej Organizacji Technicznej (NOT).

STOP zrzesza powyżej 800 członków zwyczajnych i  ponad 40 Członków Wspierających, do których grona będą mogli Państwo dołączyć podczas tegorocznej edycji Targów.

Podczas Targów ITM Industry Europe Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich na wspólnym stoisku Park Technologiczny Odlewnictwo będzie promowało polskie odlewnie oraz firmy współpracujące z odlewnictwem.

Na naszym stoisku będą mogli Państwo zapoznać się z bogatą ofertą szkoleń branżowych otwartych i zamkniętych oraz konferencji naukowych poświęconych branży odlewniczej organizowanych przez STOP.

Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich jest wydawcą jedynego w Polsce czasopisma technicznego o tematyce odlewniczejPRZEGLĄD ODLEWNICTWA”.

W czasie Targów będą mogli Państwo zapoznać się z bieżącymi i archiwalnymi zeszytami czasopisma, a także dołączyć do licznego grona prenumeratorów.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko: Hala 5 stoisko 75.